Jakie suplementy warto łykać?

Suplementy – czasopisma zalane są ich reklamami, a producenci prześcigają się w wymyślaniu kłopotów zdrowotnych, na jakie ich suplementy diety miały by pomagać.
Jednak czy faktycznie potrzebujemy suplementów , gdy żywimy się zdrowo? Badania naukowe nie są jednoznaczne w sprawie suplementów , po części z przyczyny, iż suplementy diety produkować może każdy, a nie wyłącznie koncerny farmaceutyczne.

laminine tabletki

Autor: Cheryl
Źródło: http://www.flickr.com
para

Autor: leonardo samrani
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na to, że nasze jedzenie oraz środowisko tak bardzo różni się od tego, przy którym ewoluowaliśmy, rozsądne wydaje się założenie, iż dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, rekomendowane (a może nawet konieczne) będzie suplementowanie niektórych, wyjątkowo trudnych do uzyskania komponentów odżywczych.
Suplementy które zdecydowanie warto brać to między innymi witamina D. Jej deficyty ma większość Rodaków, jest to właściwie hormon, którego receptory mają prawie wszelkie komórki naszego ciała, stąd niedostatki witaminy D powiązane są z wieloma schorzeniami, jak rak, choroby autoimmunologiczne, depresja itd. Nasza skóra produkuje tą witaminę z cholesterolu pod działaniem silnego promieni słońca. Proces ten działa słabiej u osób w podeszłym wieku, z nadwagą. Obecnie spędzamy większa część czasu we wnętrzach więc nasza skóra wytwarza zbyt mało witaminy D. Nowoczesnym suplementem diety jaki mogę polecić są Laminine tabletki.

Zaintrygował Cię ten temat? Kliknij więc w podany link, dowiedz się tu (https://sosushi.pl/restauracja-sushi-rokietnica), czy następne posty również Cię wciągną. Wierzymy, że tak.

Jest to 9-dniowy wyciąg z jajek wzbogacony ekstraktem z roślinnego białka a także białka z morskich ryb.

Dostarczają one organizmowi komplet najważniejszych aminokwasów i białek, jak także mechanizmy do transportu owych materiałów budowlanych do organów, w których są one konieczne.