Środki homeopatyczne stosowane w leczeniu różnych dolegliwości

Środki homeopatyczne zdołają być wykorzystywane w leczeniu różnych schorzeń. Występują w odmianie tabletek, syropu, granulek, kropli, bądź maści. Niezależnie od postaci można je zaklasyfikować do jednej z dwóch grup, środki jednostkowe, bądź mieszane. Leki jednoskładnikowe wytwarzane są z jednego surowca. Odpowiedni specyfik pojedynczy dobiera medyk homeopata na podstawie przeprowadzonego badania, również szerokiego wywiadu. Jednym z takich specyfików jest Urarthone.

leki

Źródło: pixabay.com

Jest to specyfik pomocny przy chorobie gośćcowej o ostrym jak i długotrwałym przebiegu, dotyczącej stawów, a również tkanek miękkich. Daje dobre rezultaty w przypadkach rwy kulszowej i neuralgii. Aktywizuje pracę organów miąższowych poprzez ich drenaż uczynnia wydzielanie wytworów przemiany materii, stabilizuje, albo obniża nadmiar kwasu moczowego, zabezpiecza przed wystąpieniem kamicy nerkowej. Jest skuteczny w dnie moczanowej. W leczeniach długotrwałych nie ma niekorzystnych oddziaływań na przewód pokarmowy. Uelastycznia stawy, znosząc czy też redukując bóle i ranne zesztywnienie stawów tak częste w chorobie reumatycznej i dnie moczanowej. Posiada odpowiednie cechy przeciwzapalne, przeciwbólowe i drenujące. Wielomiesięczne kuracje dają bardzo dobre wyniki w wypadkach przeciągłych i opornych w leczeniu. Może być wykorzystywany oddzielnie, lub równolegle do normalnych leków używanych w reumatyzmie, lub dnie moczanowej.

Ta solidna oferta (http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/), którą przygotowaliśmy dla sympatyków omawianej tematyki, posiada zbliżone dane na to ciekawe zagadnienie – zobacz tu.

Przy natężeniu niedomagań powinno się odstawić specyfik na parę, kilkanaście dni, a potem zacząć od nowa kurację.

lekarz

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com

Urarthone ma cechy odwadniające, przeciwbólowe, reguluje i wspomaga przemianę materii – . Aktywuje funkcję wątroby i nerek, wywołując podniesienie wydalania produktów przemiany materii, zabezpiecza przed objawianiem się dny moczanowej, również kamicy nerkowej. Normuje, bądź obniża nadmiar kwasu moczowego. Redukuje niedomagania w silnym i przewlekłym reumatyzmie mięśniowym i stawowym, znosi uczucie sztywności stawów, uelastycznia stawy. Farmaceutyk ten zapewnia bardzo dobre efekty w wypadkach przewlekłych i trudnych w leczeniu. Powinno się wspomóc masażami leczniczymi przeprowadzonymi przez dobrych fizjoterapeutów.