Właściwie wszystkie wiadomości, które chciałbyś dostać na temat przeszczepów włosów

Przeszczep włosów jeszcze kilka lat wcześniej było przysłowiowym tematem tabu i praktycznie nikt nie przyznawał się powszechnie do przeprowadzania tego typu zabiegów. W współczesnych czasach na szczęście przeszczepianie włosów coraz częściej traktowane jest jako normalny zabieg, więc bez wątpliwości nie ma się czego wstydzić.

Na dodatek nowoczesne metody pozwalają na skuteczne przeszczepianie włosów bez konieczności zbytniego ingerowania w kondycję włosa.
landszaft - zdrowie

Autor: Simon James
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne sposoby przeszczepiania włosów
Dzisiaj ogromną popularność zdobywa między innymi przeszczep włosów FUE. Jest to najnowsza metoda, która polega w skrócie na przeszczepieniu włosów z partii głowy, gdzie znajdują się w większej ilości. Jeśli zabiegu dokona się we właściwy sposób, wówczas na pewno nie istnieje praktycznie żadne ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów.

Jeśli ciekawią Cię omówione treści, to kliknij w widoczny link. Pod nim umieściliśmy dostęp ekstra (https://www.crstargard.pl/o-nas/) do bardziej szczegółowych informacji powiązanych z tym wątkiem.

Transplantacja włosów FUE to nowoczesny zabieg, który pozwala na równoczesne przeszczepienie podczas jednej sesji nawet trzech tysięcy mieszków włosowych! Dzięki temu w większości przypadków do właściwie całkowitego zlikwidowania pierwszych oznak łysienia wystarcza zaledwie jedna sesja, zaś także w wypadku znacznej łysiny także seria kilku zabiegów, która zdecydowanie nie obciąży zbytnio Twojego budżetu.

Inne metody
Niestety FUE nie zawsze może być stosowane – jeżeli w Twoim wypadku jest to niemożliwe, nie powinieneś tracić nadziei – bez wątpienia jest jakiś sposób (zapoznaj się z informacjami na stronie).

Na przykład transplantacja włosów może zostać przeprowadzona także z włosów znajdujących się na innych częściach ciała – dodatkowo zawsze można zdecydować się na przeszczepienie włosów z innego źródła, na przykład nawet sztucznych włosów.