Wspomóż leczenie nowotworu naturalnymi lekami

Nowotwór to przypadłość, która stało się czynnikiem sprawczym wielu zgonów we współczesnym świecie. Niestety, specjalistom ciągle nie udało się zaprojektować dobrego leku na raka, choć cały czas rozprzestrzeniają się kolejne doniesienia o sporych progresach w tej najtrudniejszej batalii w nauce.

Raka jeszcze nie da się usunąć, ale zdajemy sobie już sprawę z tego, jakie substancje mogą zmniejszyć szansę na jego ekspansję. Jedzenie ( przeźmierowo restauracja ) niektórych owoców może sprawić, że nigdy nie dotknie nas ta okrutna choroba. Poniżej wskazujemy trzy takie artykuły spożywcze, które okazują się świetne dla naszego zdrowia i umieją ochronić przed ekspansją nowotworu.
Oliwa jest stosowana przez ludzkość od stuleci. Informacje o niej są na przykład w Biblii, gdyż drzewa oliwne występują właśnie w południowych rejonach świata. Tłuszcz z tego biblijnego drzewka jest bardzo zdrowy. Jak pokazały najnowsze badania lekarzy, również jego liście mają zbawienne właściwości. Podczas serii analiz wyszło na jaw, że liść oliwny, a konkretniej ekstrakt z niego, wspiera wyniki chemioterapii.news badanie kierowców kraków badanie kierowców krakówPłyn z liści drzewa oliwnego obok tego wykazał niezwykle śmiertelne oddziaływanie na raka skóry. Identycznie jest w przypadku białaczki i nowotworu piersi. Jak można zauważyć, liść oliwny może posiadać wielką rolę podczas kuracji, oddziaływania zapobiegawcze nie zostały jeszcze stwierdzone.
Granat to wspaniały owoc. Jego sok jest odświeżający, a jak dowiodły analizy, posiada sporo atrybutów, które mogą niszczyć złe komórki rakowe. Ekstrakt z granatu bardzo niszcząco działał na komórki raka biustu, jelit i prostaty. To sprawia, że zwłaszcza panowie po 50. powinni regularnie przyjmować ekstrakt z tego pysznego owocu, by nie dopuszczać do rozwoju niebezpiecznych nowotworów gruczołu. Co interesujące, granat okazuję się owocem, który wykazuje wielki wpływ na zdrowie człowieka w innych kwestiach. Pomaga zniszczyć różne przypadłości układu krążenia i zapalenia, wywołane przez mikroby.
Warzywny sposób na zdrowie

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse

Granat i liść oliwny są znane przeciętnemu mieszkańcowi kontynentu europejskiego, w odróżnieniu od egzotycznej rośliny z wysp Pacyfiku – noni. Sporo ludzi, którzy parają się medycyną alternatywną,rekomenduje spożywanie noni w celu zniszczenia sporej liczby chorób. Od pewnego czasu naukowa medycyna zaczęła badać cechy tego rarytasu. Jak wyszło w analizach, systematyczne picie soku z noni ma zbawienny wpływ na powstrzymanie rozwoju komórek nowotworowych m.in. w biuście. Również w trakcie trwania walki z rakiem trzeba przyjmować wyciąg z tych owoców, by wspomóc organizm w walce z drapieżnym schorzeniem. Naukowcy utrzymują jednak, że nie wolno spożywać soków z noni w trakcie chemioterapii.
To jasne, że dobrze jest przyjmować suplementy z tymi składnikami. Trzymajmy kciuki za naukowców, by prowadzili dalej swoje prace i odkrywali kolejne działające leki na nowotwory. Źródło: .