Home » W zdrowym ciele zdrowy duch - ruszaj się i ćwicz! » zdrowie » Środki homeopatyczne stosowane w leczeniu różnych dolegliwości

Środki homeopatyczne stosowane w leczeniu różnych dolegliwości

Środki homeopatyczne zdołają być wykorzystywane w leczeniu różnych schorzeń. Występują w odmianie tabletek, syropu, granulek, kropli, bądź maści. Niezależnie od postaci można je zaklasyfikować do jednej z dwóch grup, środki jednostkowe, bądź mieszane. Leki jednoskładnikowe wytwarzane są z jednego surowca. Odpowiedni specyfik pojedynczy dobiera medyk homeopata na podstawie przeprowadzonego badania, również szerokiego wywiadu. Jednym z takich specyfików jest Urarthone.

leki

Źródło: pixabay.com

Jest to specyfik pomocny przy chorobie gośćcowej o ostrym jak i długotrwałym przebiegu, dotyczącej stawów, a również tkanek miękkich. Daje dobre rezultaty w przypadkach rwy kulszowej i neuralgii. Aktywizuje pracę organów miąższowych poprzez ich drenaż uczynnia wydzielanie wytworów przemiany materii, stabilizuje, albo obniża nadmiar kwasu moczowego, zabezpiecza przed wystąpieniem kamicy nerkowej.

Czy podoba Ci się ten tekst? Jeżeli tak, to zobacz jeszcze szczegóły w serwisie okulista wrocław, ponieważ one też mogą być dla Ciebie niezwykle ciekawe.

Jest skuteczny w dnie moczanowej. W leczeniach długotrwałych nie ma niekorzystnych oddziaływań na przewód pokarmowy. Uelastycznia stawy, znosząc czy też redukując bóle i ranne zesztywnienie stawów tak częste w chorobie reumatycznej i dnie moczanowej. Posiada odpowiednie cechy przeciwzapalne, przeciwbólowe i drenujące. Wielomiesięczne kuracje dają bardzo dobre wyniki w wypadkach przeciągłych i opornych w leczeniu. Może być wykorzystywany oddzielnie, lub równolegle do normalnych leków używanych w reumatyzmie, lub dnie moczanowej.

Ta solidna oferta (http://margaretka-swietokrzyska.pl/), którą przygotowaliśmy dla sympatyków omawianej tematyki, posiada zbliżone dane na to ciekawe zagadnienie – zobacz tu.

Przy natężeniu niedomagań powinno się odstawić specyfik na parę, kilkanaście dni, a potem zacząć od nowa kurację.

lekarz

Autor: Life Mental Health
Źródło: http://www.flickr.com

Urarthone ma cechy odwadniające, przeciwbólowe, reguluje i wspomaga przemianę materii – . Aktywuje funkcję wątroby i nerek, wywołując podniesienie wydalania produktów przemiany materii, zabezpiecza przed objawianiem się dny moczanowej, również kamicy nerkowej. Normuje, bądź obniża nadmiar kwasu moczowego. Redukuje niedomagania w silnym i przewlekłym reumatyzmie mięśniowym i stawowym, znosi uczucie sztywności stawów, uelastycznia stawy. Farmaceutyk ten zapewnia bardzo dobre efekty w wypadkach przewlekłych i trudnych w leczeniu. Powinno się wspomóc masażami leczniczymi przeprowadzonymi przez dobrych fizjoterapeutów.