Home » W zdrowym ciele zdrowy duch - ruszaj się i ćwicz! » zdrowie » Podstawowe informacje na temat operacji plastycznej pochwy, sposobów jej wykonywania i zaleceniach po wykonaniu.

Podstawowe informacje na temat operacji plastycznej pochwy, sposobów jej wykonywania i zaleceniach po wykonaniu.

Panie we współczesnych czasach mają coraz większą świadomość własnych potrzeb, między innymi dotyczy to także sfery seksualnej. Po pierwsze czerpią z niego satysfakcję, same wiedzą doskonale czego będą od niego oczekiwać i chętnie się o to starają.

operacja plastyczna pochwy

Autor: hisa fujimoto
Źródło: http://www.flickr.com
A niezwykle przydatna w czerpaniu przyjemności może być waginoplastyka, to znaczy plastyka pochwy – polecany serwis inlay onlay kraków, który także ma ciekawe materiały.

W naszych szpitalach w czasie porodu rutynowo nacina się krocze, co powoduje rozciąganie tkanek i w efekcie znaczne zmniejszenie przyjemności z seksu. Po wykonaniu waginoplastyki większość pacjentek jest zdania, że ich seksualne pożycie stało się dużo lepsze w porównaniu z tym, co było wcześniej.

Przez następne kilka tygodni następuje powrót do pełnej formy, i w tym czasie trzeba się powstrzymać od aktywności seksualnej. Zdecydowana większość kobiet, które podjęły decyzję o wykonaniu waginoplastyki bardzo chwali sobie potem jej efekty.