Stomatologia estetyczna – jakie zabiegi cieszą się największą popularnością?

Nie ma chyba osoby, która nie zachwycałaby się idealnym uśmiechem gwiazd filmowych. Równe, błyszczące, białe zęby to ich znak rozpoznawczy. Dziś, większość osób stara się dbać nie tylko o zdrowie własnego uzębienia, ale również o jego stosowny wygląd.

Z tej potrzeby zrodziła się estetyczna stomatologia w Krakowie, która charakteryzuje się dużym zainteresowaniem. Które jej zabiegi są faktycznie najbardziej popularne?

Głównie jest to wybielanie zębów. Obecnie w zasadzie każdy gabinet stomatologiczny Cichoń posiada w swojej ofercie tego rodzaju zabiegi. Zęby zazwyczaj wybielanie są za pomocą specjalnej lampy albo metodą nakładową, jaka bazuje na aplikowaniu żelu w specjalnie wykonane nakładki, pasujące do zębów danej osoby.

Autor: Materiały prasowe

Warto zaznaczyć, że w czasie wybielania zębów nie można mieć najmniejszych ubytków. Naturalnie, alternatywą dla profesjonalnego wybielania są oferowane w sklepach środki bądź pasty wybielające, jednak wynik osiągany w gabinecie stomatologicznym jest często bardziej widoczny. Wybielanie powinien przeprowadzać wyłącznie dobry dentysta Kraków, jaki dysponuje faktycznie zaawansowanym sprzętem. Poza tym, dużo osób decyduje się na założenie koronek bądź licówek. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, iż gwarantują one równe zęby, zupełnie białe. Jest to alternatywa korzystna dla tych osób, jakich zęby nie są odpowiednio równe bądź mają problem z ich kolorem, na przykład w wyniku tego, że pojedynczy ząb jest martwy. Trzeba jednakże przygotować się na to, że zarówno koronki, jak i licówki to dosyć kosztowne produkty. Niemniej jednak, rezultaty są znakomite, wobec tego jeśli marzymy o rzeczywiście pięknym uśmiechu, nie należy się wahać. Końcowa cena zależy w dużej mierze od tego z jakiego materiału licówki zostały wyprodukowane.

Podsumowując, licówki, koronki oraz wybielanie to najbardziej popularne zabiegi, jakie wchodzą w kanon stomatologii estetycznej, jaka wyróżnia się dziś ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Należy się spodziewać, że w przyszłości jej oferta będzie się w dalszym ciągu poszerzała. Gabinetów zajmujących się stomatologią estetyczną jest na współczesnym rynku faktycznie sporo, toteż dostęp do takich usług jest bezproblemowy.

Więcej na https://stomatologiacichon.pl/zespol/