Home » W zdrowym ciele zdrowy duch - ruszaj się i ćwicz! » zdrowie » Zainteresowanie kulturystyką stale rośnie

Zainteresowanie kulturystyką stale rośnie

Coraz liczniejsza grupa młodych panów stale chodzi na siłownię, aby zyskać możność pochwalenia się pięknym, muskularnym ciałem.
To oczywiście wymaga wiele czasu, poświęceń, ale efekty jakie jest możliwość uzyskać dzięki systematycznym ćwiczeniom bywają tego godne.

model

Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
Koktajle Grey Goose

Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose
Oczywiście w budowaniu muskularnej sylwetki istotne bywają nie wyłącznie ćwiczenia, lecz także właściwie zbilansowana dieta uzupełniona właściwymi suplementami diety. Dla każdego budującego masę mięśniową bardzo duże znaczenie mają aminokwasy rozgałęzione. Nie wiecie co to jest? Otóż te bardzo tajemniczo brzmiące aminokwasy rozgałęzione to po prostu mówiąc grupa trzech niezwykle ważnych aminokwasów, które trzeba do organizmu intensywnie ćwiczącego dostarczyć. W których produktach można znaleźć takie aminokwasy – wypróbuj aminokwasy egzogenne suplement -> https://www.longlifefoundation.pl/blog/post/11-zapotrzebowanie-na-enzymy-i-aminokwasy.html – rozgałęzione? Głównie znajdziemy je w mięsie, przetworach mlecznych, a także w przetworach z ryb i jajkach. Dla tych, którzy nie chcieliby dostarczać ich z mięsem znajdzie się też alternatywa roślinna. Takie aminokwasy – zerknij na arginina właściwości-> l arginina działanie – rozgałęzione znajdziemy głównie w roślinach strączkowych takich jak groch, fasola, soczewica czy także kukurydza. Należy napomknąć, że aminokwasy rozgałęzione odgrywają niebywale istotną rolę w czasie budowania mięśni.

Wspaniale wyćwiczona męska sylwetka zawsze była dla dziewcząt dużym wabikiem – mężczyźni z pewnością to spostrzegają. Kobiety natomiast powinny cieszyć się, iż panowie mają chęć podejmować taki trud, aby tylko nam się przypodobać.