W co wziąć ze sobą na eskapadę do lasu?

Jeśli jesteś facetem w sile wieku i interesują Ciebie takie zagadnienia jak zabezpieczenie familii oraz survival, z pewnością lubisz różnorakie wyjazdy czy szkoły wytrwania.

Kto wie, może sam je zresztą organizujesz?
schrade

Autor: Sport-shop.pl
Suwerennie od owego, czy śpisz w ciemnym borze jako instruktor czy jako uczestniczący, dobrze mogłoby być, gdybyś posiadał przy sobie nożyk blackhawk. Spokojnie, nie jest to ten śmigłowiec a wyłącznie posiadający taką samą markę nóż dla prawdziwego faceta. Nie jest to wszakże nóż dla napastnika a dla defensora . Nóż blackhawk to uniwersalny, bezpieczny ratunkowy nóż posiadający specjalnie zaprojektowaną głownię zezwalającą przecięcie pasów ochronnych, tasiemek, linek a ząbkowane ostrze powiększa możliwości nożyka blackhawk o pomocnicze role. Jego wymiar to 140mm (po złożeniu: 82milimetry) a waga wynosi 75g. Ma ponadto wybijak do szyb, otwieracz do butelek, puszek i wkrętak. Wyposażony jest również w zabezpieczenie LinerLock.
Jeżeli natomiast interesują Ciebie bardziej dynamiczne postaci spędzania czasu w dżungli, spróbuj schrade-trwały nóż survivalowy wytworzony z wysokowęglowej stali w technice full tang zobacz więcej na . Ten dysponujący 312mm długości oraz ważący 450g nóż schrade ma głownię obłożoną ciemną powłoką zabezpieczającą przed korozją i niwelującą odblaski. Ma także praktyczną oraz przyjemną w dotyku rączkę z jelcem wykonaną z tworzywa Kraton-G o fakturze antypoślizgowej.

W komplecie z nożem schrade obecna jest nylonowa pochewka z rozpinaną kieszenią oraz możliwością przyczepienia do pasa.

Frapuje Cię tematyka podnoszona w tym artykule? Poznaj ponadto również inne pokrewne materiały – zwyczajnie wejdź tutaj producent placów zabaw.

Nożyk schrade kosztuje mało a w zamian oferuje Tobie przeżycie niejednej wspaniałej perypetii.