Kalistenika – znakomity sposób na pozbycie się niepotrzebnych kilogramów i szczupłą sylwetkę!

Stanowi bez wątpienia jedną z najprężniej rozwijających się dyscyplin, a zwolenników owej formy aktywności stale przybywa. Nieomal wszyscy mogą ją uprawiać, bez konieczności inwestowania w drogi, specjalistyczny sprzęt czy karnety siłowni.

Musimy się jedynie „wyposażyć” w kawałek podłogi i szczyptę samozaparcia.
dziwne sporty

Autor: sunriseOdyssey
Źródło: http://www.flickr.com
Pojawia się pytanie: czym tak naprawdę jest kalistenika Jak zacząć trening? Na przekór temu, co zwykło się uważać to bardzo łatwe – wejdź na Wachlarz ćwiczeń, które możemy wykorzystać jest niezwykle szeroki. Pompki, przysiady, skłony, stretching, bieganie, „brzuszki”, podnoszenie na drążku – „opcji” nie brakuje. Wystarczyuścić wodze fantazji, ażeby stworzyć idealny plan treningowy. Nim jednakże przystąpimy do działania, należy zastanowić się nad tym, jaki cel pragniemy osiągnąć? Na czym zależy nam najbardziej? Zrzuceniu zbędnych kilogramów? Powiększeniu masy mięśniowej? Wyrzeźbieniu sylwetki? Ważne, by nie ustawić sobie poprzeczki zbyt wysoko i wypełniać plan małymi krokami – wiarygodne źródło.

Kiedy fascynują Cię interesujące dane oraz szukasz ich na dany wątek, kliknij w odsyłacz do artykułu (https://artgrafcars.pl/powloka-ceramiczna-fusion/). W tamtym miejscu odnajdziesz niezbędne informacje.

Dobrze byłoby nadmienić, iż na świecie ogromną popularnością cieszą się różne dziwne sporty, takie jak dla przykładu hokej pod wodą, wyścigi kosiarek, nurkowanie w bagnie, boks szachowy, a nawet dźwiganie żon.

Która z wymienionych dyscyplin, wydaje Wam się najbardziej oryginalna? Podjęlibyście owe wyzwania? A może preferujecie bardziej „tradycyjną” aktywność? Pamiętajcie o jednym – ruch to samo zdrowie, niezależnie od tego jaką formę przybiera.