Bluzy polarowe i czołówki – a więc, co zabrać ze sobą na wyprawę w górki

Pragniesz pojechać w góry? Nie zapomnij o czymś cieplutkim do nałożenia na siebie oraz światełku, który pomoże Tobie w mroku!
Bluza polarowa to od lat najpopularniejszy typów materiału (a dokładniej Dzianiny), używany do tworzenia ubrań sportowej (w podstawie, lecz nie wyłącznie).

polary

Autor: falkowata
Źródło: http://www.flickr.com
Istnieje o wiele trwalszy i cieplejszy niż wełna – nawet pod wpływem cieczy nie zatraca swoich właściwości. Dzięki paroprzepuszczalności pozwala na wyparowywanie się potu. powstały polary męskie i dla kobiet, w taki, wypadku każda osoba odnajdzie coś dla siebie – świetne przykłdy takich miejsc: przeczytaj na stronie. tych rzecz różnorodna barwa dopełnia „szczęścia” przyszłych właścicieli, gdyż można dobrać ją pod konkretną sytuację, czy zwyczajnie dobrać barwę, którą najbardziej uwielbiamy. Mamy też opcjęalternatywę z kapturem oraz bez, w tym wypadku nie jesteśmy zmuszeni się lękać, że zamarzniemy w trakcie wycieczki!
Planujesz pozostać w górach nocą, albo może „zwiedzać” jakiegoś typu mroczne miejsca? Kup światło czołowe! AleJednak jaka będzie najlepszanajwspanialsza? Oczywiście przedsiębiorstwa Petzl! Czołówka Petzl to idealne rozwiązanie w każdego typu sytuacji, gdy potrzebuje się „odrobiny światełka”. W porównaniu od zapotrzebowań można wybrać zasięg oświetlenia, wyregulować kąt opadania światełka, czy wskaźnik ładującej się baterii. Istnieją światła czołowe o różnych budowach a także barwach, również z łatwością odnajdzie się coś idealnego na naszą główkę.

Kwoty różnią się od siebie – najbardziej tanie światła czołowe firmy Petzl kosztują około 20 złotówek, a najdroższe są w stanie sięgnąć nawet dużo ponad 1500 złotych – SKALNIK. Na wiele modeli została nadana gwarancja co więcej do 3 lat, w zależności od modelu czy sklepu w którym robimy zakup.