Nabywamy rower, który jest sprawny oraz niedrogi

Rower w niektórych przypadkach jest nawet droższy, niż auto! Wiadoma kwestia: choć na parkingach w Polsce dostrzec idzie wiele dobrych wozów, to jednak znaczna część zmotoryzowanej części społeczeństwa porusza się najzwyczajniej jakimiś starociami. Jeżeli jeździ się bezpiecznie, to tak naprawdę dużego niebezpieczeństwa nie ma. Choć wiadoma sprawa, że przestarzałe auta, którym daleko do bycia sprawnymi są mimo wszystko sporym zagrożeniem drogowym. Zarówno mowa o zdrowiu, ale także nie zapomnijmy, iż w starym aucie łatwo o zgon. No dobra, lecz przecież mieliśmy w tym tekście opisać pokrótce takie rowery, które są ciekawe. Być może przednie są rowery/burghardt? Niemały koszt byśmy ponieśli, ale z pewnością warto.

Continue reading

Chcesz kupić nowy rower albo wyposażenie do niego? Znajdź odpowiednio wyposażony sklep rowerowy!

Rowery bywają popularne nie tylko w Holandii czy Chinach, też w naszym kraju radują się wielkim powodzeniem. Są wykorzystywane jako środek transportu lub narzędzie do ćwiczeń i rozrywki. Dzięki tym pojazdom można znacząco zaoszczędzić na kosztach dojazdów do miejsca zatrudnienia albo wybierać się na ciekawe wyprawy po okolicy. Kupienie roweru przynosi wiele korzyści, jednak żeby mieć okazję się nimi radować, należy zainwestować w lepszy jednoślad.

Continue reading

Jakie są główne modele rowerów, wpływ kolarstwa na zdrowie, kondycję i wytrzymałość

Rowery cieszą się coraz większą popularnością, są tanie, ekologiczne, a jazda na nich daje sporo przyjemności. Oczywiście zapomnieć też nie można o kwestii zdrowia, kilka kilometrów dziennie pozwala zachować odpowiednią formę, wzmocnić mięśnie i pozbyć się kilku. W społeczeństwie jest bardzo duża świadomość plusów jazdy na rowerze, budowane są coraz to nowe kilometry ścieżek i uruchamiane są nowe sklepy, w jakich kupić można rowery wszystkich znanych producentów, w tym również lubiane przez cyklistów cube rowery.

Continue reading

1 2