Opieka nad starszymi to niesłychanie trudna praca, którą powinny zajmować się wyłącznie osoby odporne na stres

link pod obrazkiem
Jeżeli posiadamy w rodzinie starszą albo schorowaną osobę, którą nie możemy się zajmować przez wzgląd np. na niedostatek czasu spowodowany nadmiarem pracy, to warto poszukać kogoś, dla kogo opiekowanie się takimi osobami jest codziennością.

Continue reading “Opieka nad starszymi to niesłychanie trudna praca, którą powinny zajmować się wyłącznie osoby odporne na stres” »

Wiosna to okres, kiedy czujemy się rozdrażnieni i nierzadko bywamy narażeni na różne infekcje

sen
Wiosna to przepiękny okres, gdy świat budzi się z zimowego snu. Jednak mimo słońca i coraz wyższej temperatury, ludzie często czujemy się osłabieni. Przyplątują się do nas też przeróżne przeziębienia.

Continue reading “Wiosna to okres, kiedy czujemy się rozdrażnieni i nierzadko bywamy narażeni na różne infekcje” »

Miejsce dla starszych osób

starsi ludzie przy rozmowie
Na początku jest sielsko, wręcz anielsko. Mamy dzieci, życie jest piękne, my sami i wszystko wokół kwitnie, ale w pewnym momencie przychodzi jesień życia. Nie możemy sami do końca się sobą zaopiekować. A dzieci wiadomo, poza tym, że sporą część dnia są w pracy, to jeszcze muszą zajmować się swoimi dziećmi i dość często żyją w zupełnie innym mieście. W takiej chwili zaczyna rozważać się opcję oddania dziadków do domów spokojnej starości. Taki dom spokojnej starości i opieka nad osobami starszymi, która jest tam oferowana to dobre rozwiązanie.

Continue reading “Miejsce dla starszych osób” »