Jak dbać o zęby? Czytaj, co uczynić, ażeby mieć piękny uśmiech

lekarstwa
W jaki sposób troszczyć się o zęby? Częste szczotkowanie ząbków, opłukiwanie jamy ustnej, nitkowanie ząbków oraz regularne wizyty u stomatologa – to kilka zasad, którymi musi kierować się każdy, kto chce mieć śliczny uśmiech.

Continue reading “Jak dbać o zęby? Czytaj, co uczynić, ażeby mieć piękny uśmiech” »

Każdy z nas chce być jak najdłużej sprawny – żeby radować się życiem, a w późniejszym wieku – wnukami

pielęgniarka
Jak pisał wielki polski wieszcz – “Szlachetne zdrowie…” i nie mylił się. Często nie doceniamy swego zdrowia póki nie szwankuje. Często nie troszczymy się o siebie i niekiedy spotykają nas niemiłe konsekwencje swojego niedbalstwa.

Continue reading “Każdy z nas chce być jak najdłużej sprawny – żeby radować się życiem, a w późniejszym wieku – wnukami” »

Przeszkolenie przedmedycznej pierwszej pomocy – kto oraz gdzie ma możliwość nasze osoby w tym zakresie podszkolić?

kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Pierwsza pomoc jest to taka rzecz co tak naprawdę powinniśmy posiadać “w małym palcu”, jednak wielu spośród nas samych nie ma na ten temat żadnego pojęcia. Jeszcze te paręnaście lat wcześniej pomysł, aby wprowadzić ten konkretny temat do szkół był nawet i absurdalny, jednak teraz dzieciaki – już nawet w podstawówce, a inne jeszcze trochę wcześniej, są uczone w jaki sposób zachować się w konkretnych sytuacjach, zagrażających życiu innego człowieka.

Continue reading “Przeszkolenie przedmedycznej pierwszej pomocy – kto oraz gdzie ma możliwość nasze osoby w tym zakresie podszkolić?” »

1 2 3