Każdy z nas chce być jak najdłużej sprawny – żeby radować się życiem, a w późniejszym wieku – wnukami

pielęgniarka
Jak pisał wielki polski wieszcz – “Szlachetne zdrowie…” i nie mylił się. Często nie doceniamy swego zdrowia póki nie szwankuje. Często nie troszczymy się o siebie i niekiedy spotykają nas niemiłe konsekwencje swojego niedbalstwa.

Continue reading “Każdy z nas chce być jak najdłużej sprawny – żeby radować się życiem, a w późniejszym wieku – wnukami” »

Przeszkolenie przedmedycznej pierwszej pomocy – kto oraz gdzie ma możliwość nasze osoby w tym zakresie podszkolić?

kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Pierwsza pomoc jest to taka rzecz co tak naprawdę powinniśmy posiadać “w małym palcu”, jednak wielu spośród nas samych nie ma na ten temat żadnego pojęcia. Jeszcze te paręnaście lat wcześniej pomysł, aby wprowadzić ten konkretny temat do szkół był nawet i absurdalny, jednak teraz dzieciaki – już nawet w podstawówce, a inne jeszcze trochę wcześniej, są uczone w jaki sposób zachować się w konkretnych sytuacjach, zagrażających życiu innego człowieka.

Continue reading “Przeszkolenie przedmedycznej pierwszej pomocy – kto oraz gdzie ma możliwość nasze osoby w tym zakresie podszkolić?” »

Laserowe korygowanie wad wzroku – a więc, jaką rzecz dobrze jest na ten dokładny temacik wiedzieć

Odżywianie
Na czym dokładnie polega zabieg laserowej korekcji spojrzenia? Dla kogo tak naprawdę bywa ów zabieg oraz w jaki sposób do końca się po dowiadywać, czy się ktoś kwalifikuje do niego? Jakiego typu istnieją metody laserowego korygowania naszego własnego wzroku? Jak sporo każdy z rodzai zabiegów wspomnianej korekcji spojrzenia może nas kosztować? Tego wszystkiego po dowiadujesz się nie posiadając problemu z naszego nowiutkiego – świeżo co wydzierganego – felietoniku!

Continue reading “Laserowe korygowanie wad wzroku – a więc, jaką rzecz dobrze jest na ten dokładny temacik wiedzieć” »

Troszcz się o higienę rozsądnie, pomyśl o swoich zębach

łóżko
Ogromnie istotną kwestią jest to, jak troszczymy się o osobistą higienę, jakich do tego używamy dajmy na to szczotek elektrycznych. Czy postawimy na tradycję , czy nowe trendy?
oczyszczanie uzębienia powinno być dla nas przyzwyczajeniem wpajanym od dzieciństwa.

Continue reading “Troszcz się o higienę rozsądnie, pomyśl o swoich zębach” »

1 2