Do jakiego fachowca powinniśmy się udać, kiedy mamy problem z psychiką? Do psychiatry czy psychologa? Od czego jest to zależne?

Jak odczuwamy, iż nasze życie staje się nieznośne, jak nie jesteśmy w stanie już dłużej kontrolować swoich emocji, kiedy wszystko zdaje się gorsze, i coraz bardziej beznadziejne – na pewno dobrze wtedy odwiedzić lekarza.

Ciuchy termoaktywne – co to jest?

Żyję w Beskidzie Śląskim. Dla mnie rozległy krajobraz zielonych w tej chwili gór za oknem, okrytych mgłą w rannej godzinie, jest codziennością. To w ogóle nie oznacza nudy – podczas gdy dosięgasz wzrokiem gór nie musisz mieć telewizora, starczy odrobina uwagi. I mamy spektakl! Rano zdarza się, że mgiełka podnosi się niby kurtyna w teatrze. Powszechny jest sąd, iż górale potrafią w sposób intuicyjny przewidzieć pogodę.

Dlaczego białko jest tak ważne dla człowieka? W których pokarmach znajdziemy go dużo?

Białko spełnia bardzo ważną funkcję w naszym organizmie. Wraz z węglowodanami jak również tłuszczami jest podstawowym produktem odżywczym. Co warto w tej kwestii wiedzieć? Czemu posiada tak duże znaczenie w diecie?
Należy zdawać sobie sprawę, jakie zadanie ma do spełnienia białko w naszym organizmie, ażeby łatwiej pojąć to, jak jest istotne.

Nadchodzi wiosna – to czas, gdy każda kobieta bez wątpliwości musi o siebie zadbać!

Oczywiście właściwie każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że o wartości osoby nie świadczy wygląd, jednakże z drugiej strony nie da się ukryć, że pierwsze wrażenie oczywiście jest bardzo ważne – szczególnie w wypadku dziewczyn.