Asystor Slim + Cellu – czyli, najwspanialszy dwufazowy środek na odchudzanie plus środek przeciwko cellulitowi

Co to bywa za substancja Asystor Slim + Cellu? Z czego konkretnie się składa? Jakie każdziutkie z elementów pudełeczka ma zastosowanie? Jakiego typu ma w posiadaniu skład? W jakim momencie powinno się brać każdy ze napomkniętych elemencików opakowania? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowego – świeżutko co wydzierganego – artykuliku!

urlop

Autor: Derek Clark
Źródło: http://www.flickr.com
Jak pokazuje nazewnictwo „asystor slim cellu”, jest to preparat wspomagający odchudzanie z dodatkową opcją pomniejszenia najczęstszego kobiecego problemu, jakim to bywa tak nazywana „pomarańczowa skórka”, a więc cellulit. Asystor Slim plus Cellu – bo tak przebrzmiewa poprawna nazewnictwo preparatu – składa się z dwójki rodzajów tabletek wewnątrz pojedynczym opakowaniu – żółciutkiej na dzień, oraz niebieskiej na noc. Żółta tabletka posiada za zadanko wypalić zapasy tłuszczu, dopomagać przemianę węglowodanów, oraz zredukować cellulit, podczas kiedy tabletka niebieska ma za zadanko pomniejszanie apetytu, dopomaganie metabolizmu, oraz tak jak w przypadku tabletki żółtej: redukowanie cellulitu. Obydwie pigułki mają inny skład, dzięki czemu mają inne działanie.

Przejdź na witrynę autora (http://www.salonaturi.pl/) – tam wyszukasz masę interesujących informacji, które zgłębią Twoją wiedzę na zaprezentowany tu atrakcyjny temat.

W 1 opakowaniu odnajdziemy 60 tabletek (30 na dzionek i 30 na noc), których to nie należy stosować inaczej niż zalecone.

Dobrze jest w tym miejscu wspomnieć, iż pigułki żółciutkie posiadają w składzie 50 mg kofeiny, przez co nie należy jej przyjmować na noc, lub gdy się jest dzieciakiem czy też kobietą w ciąży. Żółciutkie tabletki należy przyjmować po jednej sztuce w czasie porannego posiłku, a niebieściutkie (w okolicy godziny 18), również w trakcie jedzenia.