Zamierzasz przeprowadzić korekcję wzroku? Zdecyduj się na znakomity zabieg femtolasik

Jeżeli od pewnego czasu nosisz się z planem wykonania laserowej korekty przeprowadzić laserową korekcję wzroku, musisz zapoznać się z nowoczesną metodą, którą jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia usunąć wiele wad, nie jedynie krótkowzroczność lub dalekowzroczność, lecz również astygmatyzm. Poza rozmaitym spektrum działania ma także wiele innych zalet.

okulary korygujące

Autor: Nicole Kasper
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do zwyczajnych obowiązków, a sam zabieg trwa wyłącznie kilkanaście sekund. Femtolasik (nowywzrok.pl) to rodzaj lasera femtosekundowego, jaki daje niebywałą precyzję, pozwalając dopasować parametry jego działania do określonego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest zupełnie bezpieczny oraz – co ważne – bezbolesny, gdyż wielu pacjentów boi bólu. Poza tym zabieg można stosować nawet przy większych wadach wzroku, co w wypadku innych metod stanowi główną przyczynę wyeliminowania chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku jest miejscowo znieczulany, a później robi się nacięcie rogówki, aby móc odsłonić jej głębsze warstwy oraz we właściwy sposób zadziałać wiązką lasera. Paręnaście sekund starczy, by wymodelować kształt rogówki i ponownie umieścić przecięty płatek. Nie jest wymagane zakładanie opatrunkowej soczewki, ponieważ miejsce nacięcia jest praktycznie niewidoczne. Zabieg można zrobić na obydwu oczach jednocześnie. Wada już nie wróci, a pacjent będzie mógł się cieszyć z nowego, wyraźniejszego wzroku. Tak jak w przypadku każdego zabiegu femtolasik () także wymaga wizyty konsultacyjnej, podczas której przeprowadzane są badania kwalifikacyjne. Pozwalają zyskać pewność, iż pacjent może poddać się zabiegowi. 2 godz.

Szukasz podobnych materiałów na opisywany tutaj temat? To nie problem, po prostu wejdź dalej medycyna ratunkowa a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

po nich najlepiej nie kierować samochodem, ponieważ wpuszczone krople mogą chwilowo popsuć jakość widzenia. Badania zajmują ok. 1,5 godz.. W czasie wizyty przedstawiane są także szczegółowe informacje na temat działań przeprowadzanych przez lekarza. Jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany, na tydzień czasu przed zabiegiem nie może nosić soczewek.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o problemach ze wzrokiem. W końcu wyrzucisz okulary i będziesz cieszyć się znakomitą ostrością widzenia, o czym na pewno od długiego czasu marzyłeś. Poszukaj kliniki, w której możesz zrobić niniejszy zabieg, a nie będziesz żałować podjętej decyzji.