Jak użyteczny może stać się kolagen i omega 3 tabletki i jak mają wpływ na polepszenie stanu ciała i różnych dolegliwości?

Daje się we znaki Ci postarzanie się skóry i utrata jej wiotkości? Chcesz ponownie poczuć się młodo i czuć się wyjątkowo? Sprawdź co możesz zrobić by odzyskać młodość!
Jak powszechnie wie się na takie bolączki właściwy jest kolagen.

kolagen morski

Autor: PR-ZONE
Źródło: PR-ZONE
Kolagen morski w postaci do rozpuszczenia w wodzie, pozyskujemy z ryb morskich. Poprzez cechom błonotwórczym kolagenu na powierzchni naszej skóry powstaje specjalny film z kolagenu – który konsekwentnie chroni nas przed bardzo niekorzystnym wpływem otoczenia. Powstała w ten sposób specjalna nawierzchnia ochronna utrzymuje odpowiedni stan zwilżenia naszego organizmu oraz konsekwentnie wygładza skórę – nadając jej aksamitny dotyk. Kolagen morski ma zatem swoje zastosowanie w różnorodnych kosmetykach do pielęgnacji ciała, a mianowicie o działaniu regenerującym oraz odmładzającym, bo daje świeżość, gładkość i sprężystość skóry. Dość popularny jest też pierwszy w Polsce kolagen do picia z mocą antyoksydantów. To płynny kolagen do picia wzbogacony o wspaniałą moc wartościowych antyoksydantów m.in. pochodzących z borówki amerykańskiej oraz lukrecji. Kolagen uzyskiwany z ryb wspaniale odzyskuje ubytki kolagenu w naszym organizmie, doprowadzając mu niepomiernie wartościowych dla naszego zdrowia aminokwasów. Jak szeroko wiadomo wydzielanie kolagenu maleje wraz z biegiem lat, i to jest znacząco mniejsza już nawet od prawie 25 roku życia, a z kolei po 50 roku życia stan ten niezwykle szybko przyśpiesza. Występują pierwsze oznaki utraty młodości np. : zmarszczki, dolegliwości stawów a także mięśni podczas wysiłku, a także wzrost tkanki tłuszczowej.
dolegliwość

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

Aby czuć się bardzo dobrze i mieć niezawodnie prosperujący organizm trzeba także zapoznać się z środkiem jakim jest omega 3 tabletki. Spełnia on w naszym ciele wiele istotnych ról, a główne z nich to, że buduje podstawy naszego mózgu, który do swojego odpowiedniego funkcjonowania potrzebuje tłuszczów.

Kwasy omega 3 tabletki, przede wszystkim DHA, stanowią 60 procent tłuszczów koniecznych mózgowi.

Odkryj następne tego typu bardzo cenne źródło informacji na opisywany problem – kliknij tutaj i przeczytaj więcej w serwisie Hospicjum Katowice.

Kwasy omega 3 tabletki są nam także niezbędne do tworzenia błon komórkowych (gshpolska.pl/produkty/3-omega-3-coq10.html). Są odpowiedzialne ponadto za prawidłową funkcję siatkówki naszego oka, bo dokładnie jest tak, że oba kwasy stanowią jej bazę tłuszczową.