Szczupła oraz wysportowana sylwetka to marzenie dużej grupy ludzi — możemy ją uzyskać pod czujnym okiem trenera

W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie, by istniał ktoś, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Pragnienie utraty wagi oraz wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety masa osób posiada słomiany zapał i z reguły kończy się na głośnych obietnicach. Aby nie porzucić treningu po dwóch czy trzech próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i poprowadzi przez ciężki czas gubienia zbędnych kilogramów i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres utraty zapału oraz niekiedy złości, ale także radości z osiąganych postępów. Musimy przecież jasno sobie powiedzieć, że szczupłą sylwetkę nie da się osiągnąć w trzy tygodnie. Reklamy tak nam wmawiają, gdy oferują różne pastylki oraz inne preparaty, ale to wierutne kłamstwo. Jedynie ćwiczenia i zrównoważona dieta dadzą wyczekiwany i trwały efekt.

Przeczytaj informacje i odkryj serwis (https://moveforlife.pl/blog/), który z pewnością Cię zafascynuje. Nie czekaj ani chwili! Zrób to już teraz! Na pewno nie będziesz żałować.

By nie załamywać się tym, że efekty nie są dostrzegalne od razu, należy przed sobą dostrzegać drobne cele. To ułatwia zadanie. Poza tym wsparcie coacha będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on wymyślał dla nas ćwiczenia, które efektywnie pozwolą nam zwalczać tłuszcz, ale nie dopuści też do żadnej kontuzji. Częstym problemem osób, które trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

PrzeCiążają się już na pierwszych treningach, ponieważ chcą natychmiast widzieć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj ni z tego, ni z owego zaczynają biegać po kilkanaście km lub podnosić po 80 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało bolesne skutki.