Myślisz, jak przetrwać zimne miesiące? Może coś wzmacniającego, coś jak pyszna domowa nalewka?

nalewka
Zima to czas na coś ciepłego, rozgrzewającego, coś jak pyszna nalewka. Nalewka, jaką dziś znamy została wymyślona przez Włochów, chociaż to nasza tradycyjna narodowa specjalność. Do wyboru jest wiele różnych nalewek, od przyjemnie słodkich i delikatnych, po wytrawne i mocne. Każdy odnajdzie smak, jaki będzie mu najbardziej odpowiadał.

Continue reading “Myślisz, jak przetrwać zimne miesiące? Może coś wzmacniającego, coś jak pyszna domowa nalewka?” »

Czy da się wyleczyć alkoholizm? Jakie są na to koncepcje?

specjalistów
choroba alkoholowa dotyka sporą liczbę ludzi, to naprawdę niemiłe i wyniszczające człowieka schorzenie. Przecież cierpi na tym nie tylko osoba chora, destrukcja dotyka również najbliższych mu ludzi.

Continue reading “Czy da się wyleczyć alkoholizm? Jakie są na to koncepcje?” »

Czy warto pić nalewki? Na jakie rzeczy są w stanie zadziałać? W jakich proporcjach można je pić?

nalewka
W jaki sposób należ spożywać nalewki lecznicze, aby się nie spić, a skutecznie polepszyć stan zdrowia? Odpowiedź jest oczywista, ponieważ nalewki jak każdy napój alkoholowy musimy pić z umiarem. Nalewka to alkoholowy wyciąg z owoców, ziół i innego rodzaju cennych dla naszego organizmu składników. Ma bardzo dużo alkoholu, aż do siedemdziesięciu procent, dlatego też należy wiedzieć, jak dużo możemy go spożywać, żeby rzeczywiście poprawić stan zdrowia oraz nie cierpieć z powodu kaca.

Continue reading “Czy warto pić nalewki? Na jakie rzeczy są w stanie zadziałać? W jakich proporcjach można je pić?” »

1 2