Gdzie najchętniej wyjeżdżamy? Jakie są nasze podróżnicze kierunki? Co lubimy najbardziej?

Polska turystyka gwałtownie zmienia własne oblicze. Prócz podróży o charakterze szczególnie turystycznym oraz wycieczek trwających kilka dni, coraz większe znaczenie posiadają tu wyjazdy służbowe. Gdzie i w jakim celu najchętniej podróżujemy? Na jakie elementy mamy zwracać szczególną uwagę w trakcie poszczególnych wypraw? Oto Najmodniejsze cele i kierunki naszych wypraw.

Continue reading

Z jakiego powodu nie jest dobrze żyć w pośpiechu?

Aktualnie modny człowiek może pokazać się w odzieży typu sportowego nie tylko w drodze na siłownię albo na salę gimnastyczną, ale też w trakcie wyjścia do przyjaciół albo do kawiarni, by zjeść ulubione ciasteczko.

A przecież w nie tak znowu dawno minionych czasach by oddać się tego rodzaju przyjemności, trzeba było wrócić do domu i przebrać się w bardziej adekwatny strój.

Continue reading

Rozwój działalności rekreacyjnej w naszym kraju na przestrzeni ostatnich lat

Od kiedy nasze państwo znalazło się w strukturach unijnych, nawet wieczni oponenci nie negują, że mamy z tego wiele bonusów. W różnych obszarach działalności gospodarczej stworzono nowe inwestycje, które sprawiły, że nie tylko codzienne życie, ale też różne modele spędzania wolnego czasu okazały się bardziej interesujące i konkurencyjne. Jedną z branż, która nadzwyczaj zyskała dzięki dopłatom, jest dziedzina turystyczna: nie tylko pojawiły nowe ścieżki rowerowe, szlaki piesze, odremontowano sporo zaniedbanych zabytków czy dróg, lecz również nieduże firmy, które udostępniają pensjonaty, mogły dopasować swoje lokale do standardów europejskich.

Continue reading

1 2 3 6