Zasady suplementacji sportowej

Zanim kupisz jakąkolwiek odżywkę, przeczytaj, jakie są kluczowe zasady sportowej suplementacji. Poniżej zasady suplementacji, których przestrzeganie gwarantuje najlepsze rezultaty w przyroście mięśni i polepszeniu sportowych wyników.
Kupowanie „w ciemno”, bez fundamentalnej wiedzy o odżywkach, w najlepszym przypadku może skończyć się zbytecznym wydaniem gotówki, a w najgorszym – kłopotami ze zdrowiem.

Continue reading

Jakiego rodzaju sprzęty najczęściej są wykorzystywane do mycia i sterylizacji wyposażenia medycznego.

Podczas wykonywania różnych zabiegów tam gdzie jest to możliwe stosuje się sprzęt jednorazowego użytku. Wówczas można mieć absolutną pewność, że wszystko będzie bez bakterii i wysterylizowane. Lecz nie zawsze się tak da, w przypadku jakiś droższych narzędzi nie jest możliwe użycie ich dla każdego pacjenta osobno, ponieważ znacząco zwiększyłoby to koszty leczenia.

Continue reading

Jakiego typu szczoteczkę do zębów najlepiej wybrać? O jakich kwestiach nie zapominać? Co jest najistotniejsze?

Dokładnie wyczyszczone zęby to gwarancja, że nie będzie trzeba co chwila chodzić do dentysty. A tak być może, gdy nie troszczymy się o uzębienie albo przypominamy sobie o nich, gdy zaczynają nam doskwierać, czujemy ból , zdajemy sobie sprawę, że coś się dzieje, coś niepożądanego.

Continue reading

1 2