Ciuchy termoaktywne – co to jest?

snowboard na śniegu
Przebywam w górskiej wiosce. Dla mnie krajobraz zielonych trójkątów za oknem, zamglonych o świcie, jest normą. To wcale nie oznacza nudy – kiedy dosięgasz wzrokiem gór nie potrzeba ci już telewizora, starczy odrobina uwagi. I mamy widowisko! Rankiem bywa, iż mgły podnoszą się jakby kurtyna w teatrze. Legendarną jest opinia, iż górale potrafią w sposób intuicyjny przewidywać pogodę.

Continue reading “Ciuchy termoaktywne – co to jest?” »

Obuwie sąwizytówką wszystkich mężczyzn. A co o Tobie szepcą Twoje buty?

Nike Mercurial Vapor
Mężczyźni, tak samo jak kobiety, poddawani są obecnie dużo większej presji atrakcyjności wizualnej. Oczekuje się od nich dbania o ciało i odpowiedniego stroju. Jednym z priorytetowych składników męskiego stroju są bezwzględnie odpowiednio dobrane buty.

Continue reading “Obuwie sąwizytówką wszystkich mężczyzn. A co o Tobie szepcą Twoje buty?” »

Akcesoria niezbędne przy uprawianiu sportów wodnych i zimowych

wakeboard
Tak jak narty wodne, identycznie i wakeboard opiera się na płynięciu po powierzchni wody na desce wakeboardingowej. W tym przypadku jednakże deska jest jedna, zupełnie jak przy snowboardingu. W zależności od doświadczenia pływaka (wakeboarder’a) sport ten może być wielce widowiskowy. Do ciągnięcia wakeboardera zastosować można łódź motorową lub wyciąg. W Polsce istnieje już parę wzorowo działających ośrodków wodnych mających na wyposażeniu wyciąg do wakeboardingu. Continue reading “Akcesoria niezbędne przy uprawianiu sportów wodnych i zimowych” »

Który rodzaj aktywności wybieramy najchętniej wiosną i latem?

images
Lato wielu osobom kojarzy się z błogim spędzaniem urlopu nad morzem czy po prostu z długim snem i leniuchowaniem. Dla niektórych osób jest to rzeczywiście rozwiązanie najbardziej korzystne, zwłaszcza jeśli na co dzień posiadają ciężką fizyczną pracę.

Continue reading “Który rodzaj aktywności wybieramy najchętniej wiosną i latem?” »

1 2