W sytuacji, kiedy twoje ciało szpecą jakieś blizny, masz możliwość usunąć je operacyjnie, laser daje nowe możliwości

zabieg
Zdarza się, że nasze ciało szpecą blizny, będące pozostałością po przeróżnych operacjach lub urazach. Ludzie, a zwłaszcza panie nie lubią blizn, ponieważ nieładnie się prezentują. Czasem podobne blizny mogą stać się powodem skrępowania, zazwyczaj jest tak, kiedy blizny znajdują się w widocznych miejscach i każdy może je zobaczyć. Na szczęście podobne pozostałości po zabiegach lub odmiennych kłopotach, możemy usunąć.

Continue reading “W sytuacji, kiedy twoje ciało szpecą jakieś blizny, masz możliwość usunąć je operacyjnie, laser daje nowe możliwości” »

Rafting Przełomem Bardzkim. Przełom Bardzki – cudo sudeckie. Spływy kajakiem – dla kogo ?

Kajaki na wodzie
Górskie spływy kajakowe nie bez przyczyny robią się coraz to bardziej modne. Jest to kapitalne połączenie rekreacji a także sportu. Rafting to obowiązkowy punkt na mapie wagabundów szukających wrażeń, z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Rafting na przełomie bardzkim ze względu na położenie jest szczególnie interesujący. Bardo leży na przełomie gór sudeckich. Specyficzna topologia wodna powoduje, że pomiędzy marcem a październikiem podczas gdy stan wód w tychże okolicach jest większy będzie to wyśnione miejsce na spływ.

Continue reading “Rafting Przełomem Bardzkim. Przełom Bardzki – cudo sudeckie. Spływy kajakiem – dla kogo ?” »